Alara Koçibey ve oğlunun tatil keyfi

Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Alara Koçibey, iş insanı Cem Uzan ile evliliğinden olan oğlu Renç Emre Uzan ile tatile çıktı.

Yoğun iş hayatı da bir yandan devam eden Alara Koçibey oğlu ile tatil kaçamağı yaptı. Kısa bir süreliğine yurt dışına oğlu ile çıkan Koçibey, şehri gezerek şık yemek davetlerine katıldı.

ALARA KOÇİBEY KİMDİR?

Alara Koçibey mimar ve tasarımcıdır. Bir dönemler ise Cem Uzan ile evlilik sürdürmüştür. Fakat ilişkide bulunan çatlaklar nedeniyle boşanmışlardır. Evlilik sözleşmesi bulunan çift davadan oldukça hızlı bir sonuç almışlardır. 1971 yılında dünyaya gelen Koçibey İstanbulludur. Babası ise ralli sporcusu Renç Koçibey’dir. Üniversite eğitimini 3 farklı ülkede tamamlayan Alara Koçibey İç Mimarlık eğitimi almıştır. Bir süre iş insanı Cem Uzan ile evlilik sürdüren Koçibey’in 2 evladı vardır.

Toplamda 13 sene evli kalan çift 2 çocuğa sahiptir. Emre Renç ve Yasemin Paris adında çocuklara sahip çift evlilik sözleşmeleri sayesinde hızlı bir boşanma sağladılar. Aralarında bulunan sözleşme sayesinde ise Cem Uzan Alara Koçibey’e hiçbir bedel ödememiştir.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x