Aleyna Tilki’den Sevgili Açıklaması: “Alışıldık Bir Keko İstemiyorum”

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki katıldığı bir programdan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz yıllarda ‘Ben keko seviyorum’ sözleri sorulan Tilki, sevgili kriterleriyle ilgili çok konuşulacak yeni bir açıklamada bulundu. Deprem bölgesine sürekli yardımda bulunan Aleyna Tilki, deprem bölgesiyle ilgili hatırlatmalarda bulundu. Ayrıca uzun süredir ses tellerinden rahatsız olan Tilki, sevenlerine bir müjde verdi.

İşte detaylar…

Aleyna Tilki Özgür Aras’ın düzenlediği geceye katılan isimler arasında yer aldı. Daha sonra muhabirlerin sorularını yanıtlayan Tilki birçok konuda açıklamalar yaptı.

Son olarak çıkardığı ‘Başıma Belasın’ şarkısıyla gündeme gelen Aleyna Tilki katıldığı program sonrasında hem şarkısı hakkında hem de kişisel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Şarkısına gelen ilk tepkilerin çok güzel olduğunu belirten Tilki ‘Beğenmeyen kimseyi görmedim. Bence bu güzel bir şey. Yakında klibim de çıkacak.’ ifadelerini kullandı.

Aleyna Tilki geçtiğimiz aylarda ses tellerinden rahatsızlanmış ve bir süre müziğe ara verdiğini duyurmuştu.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tilki ‘Biliyorsunuz geçmişte benim ses tellerim yırtılmıştı, o iyileşti. İyileşir iyileşmez de bir şarkı söyleme isteği duydum.’ açıklamasında bulundu. Aleyna Tilki bu şarkıyı seçme sürecini de anlattı ve duygularını çok iyi ifade eden bir şarkı olduğundan bahsetti.

“Hepimizin duygularına sahip çıkması, üzüntüsüne de, mutluluğuna da sahip çıkması gereken bir dönemde ifade etmek yerine, seslendirip hep beraber dinleyip üzülelim istedim. “

Deprem bölgesine yaptığı yardımlarla ve ziyaretlerle sık sık gündeme gelen Tilki, son çıkan şarkısıyla ilgili duygularını dile getirdi. ‘Aylar önce bu demoyu okumuştum. Dinlerken çok üzülmüştüm. Dinlerken, ‘Hepimizin duygularına sahip çıkması, üzüntüsüne de, mutluluğuna da sahip çıkması gereken bir dönemde ifade etmek yerine, seslendirip hep beraber dinleyip üzülelim istedim. Yalnız kalmayayım üzülürken’ dedim.’ ifadelerini kullandı.

Kahramanmaraş depremi sonrasında deprem bölgesine giderek yardımlarda bulunan Tilki, Hatay’daki çocuklarla devamlı bir iletişim halinde olduğunu da belirtti.

İlk olarak şarkıcı Sefo’yla birlikte deprem bölgesine gidip çocuklara moral veren Tilki daha sonra birkaç ziyaret daha gerçekleştirmişti. Deprem bölgesinde çocuklarla buluşan Tilki ‘Oranın atmosferi anlatılmayacak bir üzüntü ve tarif etmemiz çok zor.’ şeklinde duygularını açıkladı. 

Tilki aynı zamanda ‘Öte yandan Hatay’da çocuklar ile devamlı kontak kurduğum için çok derin hüzünleri, acıları paylaşma fırsatı doğdu bana. Bu hem benim ruhuma çok iyi geldi, hem de karşılıklı bir sevgi alışverişinde bulunduk beraber. Elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum. Herkes de yapmalı. Birilerinin yanlarında olduğunu bilmeleri gerek.’ ifadelerini kullandı.

“Alışıldık bir keko istemiyorum.”

Son olarak Aleyna Tilki’ye geçtiğimiz yıllarda yaptığı ‘Ben keko seviyorum.’ açıklamasına dair bir soru soruldu. Tilki ‘Maço erkek olabilir. Tabii ki de alışıldık bir keko istemiyorum, benim kekoluk kriterim farklı. Alanıma saygı duyan keko seviyorum.’ ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir