Evde Yaptığı Soğuk Kahvede Bir Yanlışlık Olduğunu Düşünen Kullanıcıya Gelen Kahve Tarifleri

Yaz sıcakları zaten her geçen gün şiddetini arttırırken dışarıdaki soğuk kahve fiyatlarını görünce kahve ihtiyacımızı evde karşılar oldu. Bu konuda pek çok kişi istekli olsa da dışarıdaki o soğuk kahve lezzetini evde yakalayabilenlerin sayısı epey az. Bu konuya değinen Twitter kullanıcısı @HatemBenArdaa da soğuk kahve yapımı deneyip bir şeylerin yolunda gitmediğini fark edince kendisine birçok kahve tarifi gelmiş. Biz de bu tarifleri derleyelim dedik!

Kaynak: https://twitter.com/HatemBenArdaa/sta…

Kavurucu yaz sıcaklarına en güzel çözümlerden biri buz gibi bir soğuk kahve olsa da dışarıdaki soğuk kahve fiyatları resmen cep yakıyor.

Fahiş fiyatlar nedeniyle çoğumuz soğuk kahve işini evimizden çözmeye çalışsak da dışarıdakiyle aynı lezzeti tutturabilmek epey zor. Özelikle de kahve makinesi olmayanlar için.

‘Doğru soğuk kahve nasıl yapılır?’ sorusunu her gün kendimize en az 1 kez sorarken, Twitter kullanıcısı @HatemBenArdaa yaptığı soğuk kahvede bir terslik olduğunu fark ederek takipçilerine dert yanmış. Haliyle kendisine birçok soğuk kahve tarifi gelmiş.

Biz de bu soğuk kahve tariflerini derleyelim dedik:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Peki sizin soğuk kahve için önerileriniz neler? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x