Survivor All Star’da Acun Ilıcalı yeni kuralları açıkladı: İlk eleme adayı belli oldu


Survivor All Star’da gerçekleştirilen kıran kırana dokunulmazlık oyunu sonrasında, kadın eleme haftasında ilk eleme adayının kim olacağı merak konusu oldu. Erkek eleme haftasının ardından, adaya veda eden isim Bozok Gören olarak kayıtlara geçti. Bu hafta ise kadın yarışmacılardan biri eleme potasına girecek.

Mavi takım, 12-10’luk skorla kazandığı dokunulmazlık oyununun ödülü olarak lüks bir villada akşam yemeği ve Oscar ödüllü bir film izlemenin keyfini çıkardı.

ACUN ILICALI YENİ KURALLARI AÇIKLADI

Acun Ilıcalı, Survivor All Star’ın sevilen düellolarında önemli bir değişikliğe imza attı. Düellolarda finale çıkacak olan seçenek sayısını 4’ten 6’ya çıkardığını duyurdu. Ayrıca, iletişim oyunlarındaki performansların artık haftalık performansa daha fazla etki edeceğini açıkladı.

Kırmızı takımdan ilk eleme adayı olarak Aleyna Kalaycıoğlu’nun ismi öne çıktı. Aleyna, durum hakkında, “ilk dokunulmazlığı kaybettik, normalde dördüncü dokunulmazlıklarda aday oluyordum. Bu sefer biraz hızlı oldu. Karşı takımdan rakiplerimle düelloda kapışmayı istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Yaman, ‘Bil Bakalım’ oyunu sırasında yaşanan tartışma hakkında, “En sevdiğim arkadaşımdan bu darbeyi alınca daha çok üzüldüm” şeklinde konuştu, yarışmanın şov olmadığını, gerçek bir mücadele olduğunu vurguladı.

Survivor All Star’daki bu yeni gelişmeler, sezonun daha da heyecanlı geçeceğinin sinyallerini veriyor. Acun Ilıcalı’nın açıkladığı yeni kurallar ve eleme adayları, yarışmanın dinamiklerini değiştirirken, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x