Usta Analist: Bu 3 Altcoin’in Yukarı Yönlü Potansiyeli Yüksek!

Güçlü gelen ABD istihdam verisi riskli varlıklar üzerinde baskı oluşturdu. Bu da kripto piyasasının yükseliş hamlesini akamete uğrattı. Kripto para piyasasının önde gelen tokenleri bazı istisnalar hariç hafta sonu sakin bir seyir izliyor. Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto para analisti, piyasa değeri 1 milyar doların altında olan 3 altcoin için yukarı yönlü potansiyel gördüğünü söylüyor.

Altcoin Sherpa: JUP’ta düşüş olsa da kısa sürede yükselecektir!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa hafta sonuna doğru yukarı yönlü bir hamle yaptı. Bununla birlikte bunu sürdürmekte başarılı olamadı. Ancak, analistler bazı tokenlerin düzeltmeden sonra güçlü hamleler yapabileceğini tahmin ediyor. Altcoin Sherpa takma adlı popüler analist, sosyal medya platformu X’teki takipçilerine son tahminlerini paylaştı. Analist, Solana tabanlı merkezi olmayan borsa toplayıcısı Jupiter’e (JUP) bakıyor. Sherpa, JUP’un yaklaşık 0,82 dolara yükselmeden önce muhtemelen 0,50 dolar civarında yerel bir dip yapacağını öne süren bir grafik paylaşıyor. Analist, şu açıklamayı yapıyor:

JUP: Hâlâ kısa vadede yükseleceğini düşünüyorum. Ancak bu büyük yükselişten sonra (1 dolar veya daha fazla diyelim), sadece bir süreliğine düşeceğini düşünüyorum.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, yazı sırasında JUP günlük bazda %6 kayıpla 0,58 dolardan işlem görüyordu.

MANTA, gerilese de kısa sürede sıçrama yapacaktır

Altcoin Sherpa, daha sonra Manta Network’u (MANTA) ele alıyor. Analist, gizlilik odaklı kripto projesinin yerel tokeninin, Bitcoin’in (BTC) aşağı yönde büyük bir harekete tanık olmaması koşuluyla sıçrayabileceğini söylüyor. Bu bağlamda analist, şu öngörüsünü paylaşıyor:

Bu, 2,5 dolar ya da daha düşük bir alana kadar geri dönebilir. Bence hala yeni coinlere bakılmalı. Gözümüz üzerinde ancak Bitcoin (BTC) istikrarlı olduğu sürece kısa süre içinde sıçrama yapacaktır.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, MANTA yazı sırasında günlük bazda %2 kayıpla 3,93 dolardan işlem görüyordu.

Analist LINK için bu yüksek seviyeleri bekliyor

Analist, son olarak merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in yerel varlığı LINK’e bakıyor. Altcoin Sherpa kripto varlığının yükselişe geçtiğini söylüyor. Ayrıca, ani direncini kırması halinde muhtemelen daha yüksek fiyatlar göreceğini tahmin ediyor. Bu doğrultuda analist, şu seviyeleri işaret ediyor:

LINK: Fiyat 18 dolar seviyesini aşarsa, orta vadede (veya daha yüksek) 24 dolara çıkacağını düşünüyorum. 20 dolar gibi daha küçük seviyeler de var ama genel olarak hala güçlü görünüyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, LINK yazı sırasında günlük bazda %0,41 artışla 17,88 dolardan işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x